Aktualności: Wraca Różany Ogród Sztuki

Od niedzieli 13. czerwca rusza kolejna edycja Różanego Ogrodu Sztuki. Koncert o godz. 12.00 i Różanka Dzieciom od godz. 11.00. I tak każdej niedzieli, aż do końca sierpnia.

13 czerwca, niedziela
godz.12.00

Można powiedzieć, że koncert promujący wydział jazzu przy Zespole Państwowych Szkół muzycznych im. Feliksa Nowowiejskiego w Szczecinie, to już tradycja projektu Różany Ogród Sztuki. Zaprezentują się uczniowie, nauczyciele oraz dyplomanci wykonując wspólnie zarówno bardziej znane, jak i te mniej popularne standardy jazzowe. Usłyszymy utwory m. in. T. Monka, H. Hancocka, S. Rollinsa, S. Wondera. Koncert poprowadzi i słowo o jazzie opowie Krzysztof Kołłątaj.

Różanka Dzieciom 2021

„Różanka Dzieciom 2021” to kolejna edycja interdyscyplinarnego projektu Szczecińskiej Agencji Artystycznej, na który składa się cykl warsztatów twórczych z zakresu teatru, literatury, plastyki, designu i muzyki. Warsztatom towarzyszą spektakle teatralne – tłumaczone na język migowy, interaktywne międzypokoleniowe czytanki, wykłady i prezentacje twórcze.  „Różanka Dzieciom” jest propozycją działań twórczych realizowanych w formule otwartej.

13 czerwca 2021 r.- godz. 11.00–14.00

STREFA BEZ PRĄDU – zapraszamy dzieci i rodziców do zabawy.

Co by się stało gdyby nagle ktoś wyłączył prąd? Nic by się nie stało pod warunkiem, że wydarzyłoby się to w naszej strefie aktywności.

Podobno bez prądu się nie da, ale lubimy obalać mity. Zapomnijcie o ładowarkach, bateriach, zasilaczach i powerbankach.

Przygotujcie się na rodzinną zabawę. Flipper, piłkarzyki, kocie kręgle to tylko część atrakcji, które czekają na Was w naszej strefie “Unplugged”. Dla dzieci to ciekawa alternatywa dla tabletowych gier, natomiast dla dorosłych powrót do czasów świetlic szkolnych i ziemniaków z pieczonych w ognisku.

Wszelkie działania prowadzone będą zgodnie z rygorem sanitarnym i przepisami obowiązującymi w danym dniu. Na wszystkie wydarzenia wstęp wolny.

10.06.2021