Aktualności: Festiwal Wooded nie tylko dla młodych!

23 czerwca na szczecińskiej Łasztowni odbędzie się pierwsza edycja festiwalu Wooded City Szczecin 2018. Do udziału w wydarzeniu organizatorzy zapraszają nie tylko młodych mieszkańców naszego miasta!

Podczas Wooded City Szczecin 2018 zabraknie najpopularniejszych polskich zespołów, reprezentantów międzynarodowej sceny elektronicznej i lokalnych kolektywów. Szczeciński duet Catz 'N Dogz, wraz z zaprzyjaźnionymi agencjami C&C Bookings i Feast Artists, już po raz trzeci wcielą się w rolę kuratorów projektu związanego z szeroko rozumianą muzyką elektroniczną – od house'u, przez techno, po projekty o bardziej songwriterskim charakterze.

Oprócz muzyki, kluczowym ogniwem festiwalu będzie design, moda i sztuki audiowizualne. Specjalnie na tę okazję organizatorzy podjęli współpracę zeSzczecińską Agencją Artystyczną oraz młodymi artystami z Akademii Sztuki w Szczecinie.

Na jeden dzień Łasztownia zmieni się w magiczną przestrzeń o wyjątkowej scenografii, stanowiącej znak rozpoznawczy imprez Wooded. Ogromną część wykorzystywanych na ten cel materiałów pochodzić będzie z recyklingu. Podobnie jak w poprzednich latach nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych uczestników festiwalu, jak również tych głodnych i spragnionych, którzy będą mogli skorzystać z szerokiej oferty strefy food trucków.

Organizatorzy przygotowali niespodziankę dla wszystkich osób powyżej 50. roku życia! Festiwalowicze, którzy skończyli 50 lat wejdą na teren festiwalu za darmo. Wystarczy tylko mieć ze sobą dowód osobisty.

Wszelkie informacje o festiwalu Wooded City Szczecin 2018 znajdują się na stronie https://www.wooded.pl/

Zapraszamy również do obejrzenia specjalnego teledysku:

https://www.facebook.com/wooded.events/videos/1147210335417322/

18.05.2018