Ulgi i zniżki

Zakład Optyczny "Tęcza"

ul. Kaszubska 17 (wejście od ulicy Bogurodzicy), 70-402 Szczecin
tel. 91 434 52 89

Godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek 10.00 – 18.00

W ofercie oprawy klasyczne, mało widoczne i bardzo dyskretne typu patent, a także modne oprawy na żyłkę z cienkimi lub szerokimi zausznikami itd.  Bardziej wymagającym klientom proponowane są markowe oprawy renomowanych firm. Duży wybór opraw dla dzieci i młodzieży - w salonie jest ponad 1000 modeli. Doświadczony personel doradzi każdemu klientowi w doborze oprawy, aby nie tylko spełniała wymogi od strony parametrów optycznych, ale była wygodna i stanowiła element zdobiący twarz. Dobrze dobrana oprawa korekcyjna to 80% zadowolenia z noszonych okularów, dlatego na ten etap obsługi klienta kładziony jest szczególny nacisk. Do zakupionych opraw gwarantowany jest pełny serwis.

Ponadto w ofercie różne typy soczewek okularowych (organiczne, wysokoindeksowe, progresywne - wieloogniskowe, do odległości bliskich i pośrednich - typu OFFICE i inne).
W salonie do kupienia są okulary przeciwsłoneczne z soczewkami blokującymi promieniowanie UV oraz duży wybór akcesoriów do okularów jak etui, ściereczki z mikrofazy, płyny czyszczące, nasadki polaryzacyjne do okularów korekcyjnych, obturatory dla dzieci, itp.

» Adres WWW
  • rabat na wszystkie oprawki – 5 %

powrót