Aktualności: Zdjęcie dla seniora za symboliczną 1 zł

Od lipca każdy senior, który ubiega się o wydanie Szczecińskiej Karty Seniora może wykonać zdjęcie do dokumentu w punkcie FOTO działającym w Urzędzie Miasta Szczecin za symboliczną złotówkę.

Od tego miesiąca każdy senior, który zgłosi się do Biura Obsługi Interesantów szczecińskiego magistratu w celu wyrobienia Szczecińskiej Karty Seniora może wykonać potrzebne mu zdjęcie w punkcie FOTO w promocyjnej cenie. Po wykonaniu zdjęcia i wniesieniu opłaty zostanie ono od razu przesłane droga elektroniczną do BOI w celu dołączenia fotografii do złożonego wcześniej wniosku w celu wyrobienia karty. Jest to możliwe dzięki podpisanemu porozumieniu o współpracy z właścicielem punktu fotograficznego mieszczącym się na terenie urzędu.

Posiadanie Szczecińskiej Karty Seniora przez osoby, które ukończyły 65. rok życia pozwala skorzystać z szerokiej oferty ulg i zniżek proponowanych przez Partnerów w ramach realizacji programu „Szczecin Przyjazny Rodzinie”. Więcej informacji dotyczących m.in. zasad funkcjonowania Programu oraz zniżkach oferowanych przez Partnerów można znaleźć na stronie internetowej: www.przyjaznyrodzinie.szczecin.pl

27.07.2017