Aktualności: Zapraszamy na Festyn „Szczecin Przyjazny Rodzinie”!

W imieniu Prezydenta Miasta Szczecin i Dyrektora Domu Kultury Słowianin zapraszamy Państwa na Festyn „Szczecin Przyjazny Rodzinie”, który odbędzie się w niedzielę 17 maja na Jasnych Błoniach. W programie liczne atrakcje pozwalające przyjemnie i rodzinnie spędzić wolny czas.
 
Podczas festynu odbędzie się koncert znanej i popularnej piosenkarki Eleni. Na scenie wystąpią także Orkiestra Wojskowa, Państwowa Szkoła Muzyczna, Srebrzyści Akordeoniści i Markato, a swoje prezentacje muzyczne przedstawią Szczecinianie, Pałac Młodzieży, MOK Police, MOK Dąbie, DK Klub Skolwin, Szkoła Tańca Sukces i Arabeski.
 
W programie ponadto gry i zabawy z nagrodami, Rodzinna Gra Terenowa, wystawy i prezentacje, krainy tematyczne i kąciki zabaw.
 
Podczas festynu będzie można również przebadać się profilaktycznie - Zachodniopomorskie Centrum Onkologii w Szczecinie zaprasza mieszkanki naszego regionu na bezpłatne badania mammograficzne. Będą mogły z nich skorzystać panie w wieku 45-49 lat oraz po 70 roku życia, które nie miały wykonywanej mammografii w ciągu ostatniego roku oraz nie były leczone z powodu raka piersi. Badania odbędą się w godz. 13:30-18:30 w mammobusie ZCO, usytuowanym na parkingu przy ul. Szymanowskiego (przy Urzędzie Miasta).
 
Niedziela, 17 maja 2015 r., godz. 13:30-20:00 – Jasne Błonia w Szczecinie.
 
12.05.2015