Aktualności: Narodowy Cyrk Chiński – Najlepsi Akrobaci Świata

Narodowy Cyrk Chiński – Najlepsi Akrobaci Świata

Szczecin Azoty Arena

04.03.2017  Godz. 19:00

 

Narodowy Cyrk Chiński ma zaszczyt zaprosić na pierwsze w Polsce chińskie akrobatyczne show The Grand Honkong Hotel. Już przeszło od 25 lat najwspanialsi, chińscy akrobaci przybliżają magiczną i wyjątkową kulturę Azji w zapierający dech w piersiach sposób!

Narodowy Cyrk Chiński w swoich pokazach przybliża fascynującą i jeszcze nie do końca znaną Europejczykom kulturę Chin, poprzez opowieści, których tłem są legendarne miejsca, miasta
i postacie. I tym razem ekipa produkcyjna jest zdeterminowana, aby kontynuować przedstawienie w takiej właśnie formie. Idąc w ślad wyprzedanych w tysiącach spektakli Shanghai Nights, Forbidden City i Chinatown, przyszedł czas na legendarne Środkowe Królestwo: HONG KONG! 

Akcja toczy się w The Grand Hongkong Hotel – starym wiktoriańskim hotelu pośrodku tętniącego życiem Hongkongu. To właśnie w tym miejscu ludzie ze wszystkich stron świata od bogacza po żebraka , z różnych epok spotkają się aby odkryć tajemniczą chińską kulturę oraz siebie samych, handlować lub po prostu znaleźć szczęście. Magia postępu spotyka się tu z azjatycką poezją
a beztroski śmiech jest następstwem akrobatycznych sensacji. 

Pozwól się porwać do tego dziwnego i fascynującego świata!

 

Organizator proponuje zniżkę 25 % dla posiadaczy "Szczecińskiej Karty Rodzinnej" oraz "Szczecińskiej Karty Seniora" na widowisko: "Narodowy Cyrk Chiński - Najlepsi Akrobaci Świata", które odbędzie się 04.03.2017 w Azoty Arena w Szczecinie.

Bilety ze zniżką można nabyć w kasach Azoty Areny przy ul. Władysława Szafera 2/5/7/
w Szczecinie za okazaniem Szczecińskiej Karty Rodzinnej lub Szczecińskiej Karty Seniora. 

OFERTA WAŻNA DO WYCZERPANIA PULI PROMOCYJNEJ.

 

Szczegóły na www.narodowycyrkchinski.pl

Kontakt do Organizatora:

Echomusic Art Management 

Tel : +48 782 503 683

Mail: kontakt@echomusic.pl

12.01.2017