Aktualności: Nowi partnerzy dołączyli do Programu!

W ostatnich dniach aż 8 nowych partnerów dołączyło do Programu Szczecin Przyjazny Rodzinie! Wśród ich ofert znalazły się m.in. te związane z turystyką i wypoczynkiem, modą i urodą oraz z edukacją i szkoleniami. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z propozycjami przedstawionymi przez nowych Partnerów.

W dziale "Dom i Ogród" nowymi partnerami została firma Labradoor oferująca atrakcyjne zniżki na zakup m.in. drzwi, okien oraz rolet. Drugim nowym partnerem w tym dziale jest firma Stalrem Sp. z o.o., która proponuje posiadaczom Szczecińskiej Karty Rodzinnej oraz Szczecińskiej Karty Seniora upusty na zakup stolarki drzwiowej wraz z akcesoriami.

Nowy partner pojawił się także w dziale "Zdrowie i uroda". Jest nim salon fryzjerski Royal Studio oferujący zniżki na swoje usługi zarówno dla posiadaczy Szczecińskiej Karty Seniora, jak i Szczecińskiej Karty Rodzinnej.

Nowości pojawiły się także w dziale "Sport, turystyka i wypoczynek". Do programu Szczecin Przyjazny Rodzinie przyłączył się Hotel Beata *** / Dom Seniora Beata z Muszyny oraz firma Wer - Tour organizacja pośrednictwo turystyczne. Zachęcamy do zapoznania się z ich ofertą, szczególnie z uwagi na trwający właśnie sezon wakacyjno-urlopowy.

Kolejnym nowym partnerem Programu została także firma MALINOWE MARZENIA Katarzyna Brzozowska, oferująca różnego rodzaju usługi związane z animacjami oraz organizacją imprez i wydarzeń. Ze szczegółami oferty zniżkowej tego partnera można zapoznać się w dziale "Usługi różne".

Dwoma nowymi Partnerami, którzy w ostatnich dniach dołączyli do Programu Szczecin Przyjazny Rodzinie jest "Jestem i Ja" - Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna z Ośrodkiem Orientacji Zawodowej Akademos + oraz "Jestem i Ja" - Kafeteria Teapeutyczna. Ze szczegółami zniżek oferowanych przez tych partnerów można zapoznać się między innymi w dziale "Edukacja i szkolenia".

Serdecznie zachęcamy wszystkich posiadaczy Szczecińskiej Karty Rodzinnej oraz Szczecińskiej Karty Seniora do zapoznania się ze zniżkami proponowanymi przez nowych partnerów Programu oraz do korzystania z ich usług!

 

29.06.2016