Aktualności: Wyjątkowe Walentynki w Willi Lentza

Wyjątkowe Walentynki w Willi Lentza

 

W poniedziałek, 14 lutego od godz. 12:00 do ok. 21:00 zorganizowane zostaną w Willi Lentza wyjątkowe Walentynki. Celebrowane na całym świecie Święto Miłości postanowiliśmy dedykować miłośnikom książek - ludziom zakochanym w czytaniu.

Pomysł Walentynkowego spotkania z czytelnikami spodobał się znanym pisarzom, dlatego na nasze zaproszenie zgodzili się przybyć tego dnia do najpiękniejszej szczecińskiej willi.

Będzie więc można porozmawiać z Twórcami o Ich pracy, zebrać do kolekcji autografy, kupić w Willi Lentza książki lub przynieść je do podpisu z własnego domu. Po spotkaniach indywidualnych zaplanowano przeprowadzić w sali teatralnej dyskusję na temat potrzeby popularyzacji czytelnictwa, a także dobrego wizerunku książki.

Udział potwierdzili między innymi: Diana Brzezińska, Beata Zuzanna Borawska, Michał Dębowski, Małgorzata Duda, Agnieszka Gładzik, Igor Górewicz, Katarzyna Górewicz, Katarzyna Huzar-Czub, Marek Łuczak, Katarzyna Nakielska-Pawluk, Irena Naumowicz, Konrad Pawicki, Marcin Pierzchliński, Marcin Przydatek, Michał Rembas, Marek Stelar, Monika Szymanik, Maciej Słomiński, Bogdan Twardochleb, Mirosław Wacewicz, Tomasz Wieczorek, Monika Wilczyńska, Michał Radomił Wiśniewski. 

Harmonogram:

od 12 do 18 – spotkania z autorami

18-19 – panel dyskusyjny

19 – pokaz filmu ‘’Księgarnia z marzeniami’’

Prowadzenie: Pan od książek (Krzysztof Lichtblau)

Partner wydarzenia: Literatura działa

Uczestnictwo we wszystkich punktach programu jest bezpłatne.

Zapraszamy serdecznie.

11.02.2022