Aktualności: Pan Chlapek w Fabryce Wody - konkurs dla dzieci

Pan Chlapek w Fabryce Wody - konkurs dla dzieci

 

W okresie świąt każdy z nas, a zwłaszcza dzieci nie mogą się doczekać jaki prezent zostawi Mikołaj pod poduszką, choinką albo w skarpecie przy kominku. W tym roku w rolę Mikołaja wcieli się Fabryka Wody, chociaż na prezent trzeba będzie w pewien sposób zasłużyć.

Dla dzieci klas 1-4 szkół podstawowych, przygotowany został konkurs plastyczny pn. „Pan Chlapek w Fabryce Wody”. Aby wziąć w nim udział należy przygotować pracę plastyczną na kartce A4, której bohaterem jest „Pan Chlapek” bawiący się w Fabryce Wody (np. pływa w basenie, korzysta ze zjeżdżalni, zwiedza edukatorium lub bierze udział w zajęciach naukowych). Istotnym warunkiem udziału w konkursie jest przesłanie zgody rodzica lub opiekuna prawnego na udział w zabawie. „Pan Chlapek” to postać w kształcie kropli wody, która od jakiegoś czasu pojawia się w przekazach na profilu Fabryki Wody na Facebooku.

Nagrodami są zestawy gadżetów oraz dwie wejściówki na strefę basenu rekreacyjnego (dla dziecka oraz rodzica), z których będzie można skorzystać po otwarciu kompleksu.

Prace należy sfotografować lub zeskanować i następnie przesłać wraz z załącznikami, o których mowa w Regulaminie zabawy, za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres konkurs@fabrykawody.eu.

Wiadomość należy zatytułować „Konkurs – Pan Chlapek w Fabryce Wody”. Konkurs trwa od 13.12.2021 r. do 26.12.2021 r.

Szczegółowe informacje o konkursie, w tym jego regulamin, znajduje się na stronie internetowej Fabryki Wody.

10.12.2021