Aktualności: Nowi Partnerzy w Programie

W ostatnim czasie do Programu Szczecin Przyjazny Rodzinie dołączyli nowi Partnerzy. Wśród proponowanych przez nich zniżek, każdy znajdzie coś dla siebie!

Nowi Partnerzy, którzy w ostatnich tygodniach dołączyli do miejskiego Programu, oferują zarówno atrakcyjne zniżki dla rodzin, jak i dla seniorów. Zniżki do szczecińskich restauracji, salonu fryzjersko-kosmetycznego czy też kliniki rehabilitacji to tylko niektóre z nowości. Szczegółowe informacje o nowych Partnerach Programu Szczecin Przyjazny Rodzinie znajdują się poniżej.

W dziale Gastronomia nowymi Partnerami zostali: Restauracja "Czerwone Korale", Restauracja "Kuźnia" oraz Restauracja "Szczecin".

Kilka nowości pojawiło się także w dziale Zdrowie i uroda. W tym miejscu nowe zniżli dla uczestników Programu oferują: Klinika Rehabilitacji "Prolonga Vita", Salon fryzjersko-kosmetyczny "Fabanberia" oraz Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Sanatorium Uzdrowiskowe Związku Nauczycielstwa Polskiego w Ciechocinku.

Nowe zniżki pojawiły się także w dziale Usługi różne. Oferują je następujące firmy: Fotograf.pl (informacje o zniżce dla posiadaczy Szczecińskiej Karty Seniora znajdują się w tym miejscu: http://przyjaznyrodzinie.szczecin.pl/chapter_117040.asp?soid=B8735736E8E3461887167DB54F489921) oraz "Lokum" Nieruchomości (informacja o zniżkach udzialnych przez tego Partnera znajduje się także w dziale Dom i ogród).

Dodaktowo, nowa oferta zniżkowa znalazła się również w dziale Edukacja i szkolenia. Oferuje ją Wyższa Szkoła Humanistyczna Towarzystwa Wiedzy Powszechnej w Szczecinie.

Nowości nie zabrakło także w dziale Kultura i rozrywka. Zniżki dla posiadaczy Szczecińskiej Karty Rodzinnej oraz Szczecińskiej Karty Seniora oferuje Dom Kultury "13 Muz" .Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą nowych Partnerów Programu Szczecin Przyjazny Rodzinie!

20.03.2017