Aktualności: Zjazd Młodych Gwiazd powraca w nowej odsłonie

Zjazd Młodych Gwiazd powraca w nowej odsłonie

 

Po roku przerwy, Zjazd Młodych Gwiazd powraca w nowej odsłonie; z nowym logo i… regulaminem!

Wsłuchując się w głosy uczestników poprzednich edycji, dokonano ważnych zmian, dzięki którym Konkurs będzie dostępny dla wszystkich wykonawców, w przedziale wiekowym: 14-17 lat, kochających polską piosenkę.

Zmieniono także miejsce Koncertu Galowego. Finał 6. Zjazdu Młodych Gwiazd odbędzie się 19 sierpnia 2022 r., w Teatrze Letnim im. Heleny Majdaniec jednym z największych i najpiękniejszych amfiteatrów w Polsce. 

Kolejną nowością jest sposób wyłaniania uczestników. Od tego roku nie są najważniejsze wcześniejsze sukcesy. Liczy się tylko tu i teraz.

- Jeżeli ktoś chce w sierpniu powalczyć o Nagrodę im. Heleny Majdaniec, wystarczy przyjechać na przesłuchania wstępne, które odbędą się i 29, i 30 kwietnia w siedzibie Szczecińskiej Agencji Artystycznej, a wcześniej wysłać mailem Kartę Zgłoszenia - mówi Robert Grabowski, rzecznik prasowy Szczecińskiej Agencji Artystycznej. - W dniu przyjazdu uczestnik otrzyma numer, zaprezentuje się komisji, a ona zdecyduje kto znajdzie się w „Złotej Dziesiątki”. Tę część, czyli wstępne przesłuchania będzie można śledzić online.

By wziąć udział w Zjeździe i powalczyć o prestiżową Nagrodę im. Heleny Majdaniec, wystarczy przygotować polską piosenkę, którą na przestrzeni lat, wyśpiewała polska wokalistka. Szczegółowe informacje można uzyskać: – telefon (504-329-627) email (zmg@saa.pl), oraz na stronie www.saa.pl

14.02.2022