Aktualności: Konkurs SznLove: ostatnie chwile na zgłoszenia

Konkurs SznLove: ostatnie chwile na zgłoszenia

 

To ostatnie dni tegorocznej edycji konkursu fotograficznego Szczecin Love. Kto jeszcze nie wziął w nim udziału, a ma na to ochotę, musi pamiętać, że zdjęcia będą przyjmowane jedynie do 23 października do godziny 11.59!

Jak zgłosić się do konkursu?

To proste! Aby fotografia wzięła udział w konkursie, należy jedynie przesłać ją za pomocą specjalnego formularza dostępnego na stronie internetowej konkursu www.szczecin.love.

Należy jednak pamiętać o tym, że tegoroczna edycja zmagań na najlepsze obrazki ze Szczecina nieco różni się od poprzednich. Przede wszystkim uczestnicy muszą wykonać zdjęcia, które będą pasowały do jednej z trzech kategorii: „Zielony Szczecin”, „Z lotu ptaka” oraz „Floating Garden”.

Kto zwycięży?

Głównymi zwycięzcami tegorocznej edycji konkursu zostaną trzy osoby, których prace zostaną wybrane przez komisję konkursową. W jej skład wchodzić będą przedstawiciele Urzędu Miasta, Szczecińskiej Agencji Artystycznej oraz Żeglugi Szczecińskiej Turystyki Wydarzenia.

Dodatkowo, wyłonionych zostanie również 9 osób (po 3 w każdym z etapów), których fotografie otrzymają tytuł „fotografii miesiąca”.

Co można wygrać?

Zapewniamy – zdecydowanie jest o co walczyć! Autorzy najlepszych zdjęć w całym konkursie mogą wygrać drony lub zestaw profesjonalnych lamp fotograficznych. Z kolei uczestnicy, których fotografie na danym etapie zostaną najwyżej ocenione przez jury otrzymają plecak na sprzęt fotograficzny oraz lampę ze statywem.

Co ważne, na każdym etapie rywalizacji, uczestnicy mogą przesłać kilka różnych ujęć, jednak muszą pamiętać, że nagrodzonym można zostać tylko jeden raz.

Szczegółowe informacje o konkursie, w tym jego regulamin, informacje kto może wziąć w nim udział oraz dokładny harmonogram poszczególnych etapów, znajduje się na stronie internetowej konkursu.

18.10.2021