Aktualności: 6 nowych partnerów dołączyło do Programu!

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że w ostatnim czasie do Programu Szczecin Przyjazny Rodzinie dołączyło 6 nowych partnerów. Zachęcamy do zapoznania się z ich ofertą! Informacje dotyczące nowych partnerów znajdują się poniżej.

W dziale "Dom i ogród" nowym partnerem została firma Carmen - Centrum Wyposażenia Domu, która oferuje zniżki zarówno posiadaczom Szczecińskiej Karty Rodzinnej, jak również posiadaczom Szczecińskiej Karty Seniora.

Zniżki dla szczecińskich Rodzin oraz Seniorów, przygotowała także Stacja Paliw HL. Z ofertą tego partnera można zapoznać się w dziale "Usługi różne".  Nowością w dziale „Usługi różne” jest również bogaty wachlarz zniżek oferowany przez firmę MobiCare S.A.

W ostatnim czasie, partnerem programu zostało także Collegium Medyczne MEDICA.Szczegółowy opis oferty zniżkowej, skierowanej zarówno do posiadczy Szczecińskiej Karty Seniora, jak również Szczecińskiej Karty Rodzinnej został umieszczony w dziale "Edukacja i szkolenia".

Ulgi i zniżki dla posiadaczy SzczecińskiejKarty Rodzinnej oraz Szczecińskiej Karty Seniorawprowadził także Arena Szczecin Operator Sp. z o.o. Szczegóły oferty znajdują się w dziale„Kultura i rozrywka”.

Ostatnim partnerem, który w minionych tygodniach dołączył do Programu Szczecin Przyjazny Rodzinie jest Fundacja PROMOCJA ZDROWIA. Informacje dotyczące zniżek i ulg oferowanych przez tego partnera, zostały umieszczone w zakładce „Zdrowie i uroda”.

Zachęcamy wszystkich uczestników Programu, do zapoznania się z atrakcyjną ofertą zniżkową nowych partnerów.

17.06.2016