Aktualności: Pokaż swoje zdjęcia z Żagli i wygraj atrakcyjne nagrody

Pokaż swoje zdjęcia z Żagli i wygraj atrakcyjne nagrody

 

Nie zdążyliśmy się obejrzeć, a wyjątkowy weekend Żagle 2021 niestety dobiegł już końca. Pozostają wspomnienia i... zdjęcia, które możecie zgłosić do konkursu fotograficznego #SzczecinLove i wygrać cenne nagrody!

Przepiękne żaglowce, kolorowe wesołe miasteczko, występy artystów czy też niecodzienna panorama Wałów Chrobrego. Między innymi to mogliście uwiecznić na fotografiach podczas minionego weekendu. Podzielcie się swoimi pracami poprzez zgłoszenie ich do konkursu #SzczecinLove i dajcie sobie szansę na wygranie naprawdę atrakcyjnych nagród! Zapewniamy: jest o co walczyć.

Jak wziąć udział w konkursie?

Tegoroczna edycja konkursu fotograficznego SzczecinLove nieco różni się od poprzednich. Przede wszystkim uczestnicy muszą wykonać zdjęcia, które będą pasowały do jednej z trzech kategorii: „Zielony Szczecin”, „Z lotu ptaka” oraz „Floating Garden”. Aby fotografia wzięła udział w konkursie, należy przesłać ją za pomocą specjalnego, dedykowanego formularza dostępnego na stronie internetowej konkursu www.szczecin.love. Co ważne, na każdym etapie rywalizacji, uczestnicy mogą przesłać kilka różnych ujęć, jednak muszą pamiętać, że nagrodzonym można zostać tylko jeden raz.

To warto wiedzieć

Zwycięzcami tegorocznej edycji konkursu zostaną trzy osoby, których prace zostaną wybrane przez komisję konkursową. W jej skład wchodzić będą przedstawiciele Urzędu Miasta, Szczecińskiej Agencji Artystycznej oraz Żeglugi Szczecińskiej Turystyki Wydarzenia. Autorzy najlepszych zdjęć mogą wygrać drony lub zestaw profesjonalnych lamp fotograficznych.

Dodatkowo, w każdym z etapów trwania konkursu, zostanie wyłonionych trzech uczestników, których fotografie na danym etapie zostaną najwyżej ocenione przez jury. Otrzymają oni nagrody dodatkowe, czyli na przykład plecak na sprzęt fotograficzny.  

Tegoroczna edycja konkursu fotograficznego Szczecin Love potrwa do 23 października br. Ogłoszenie laureatów w konkursie głównym nastąpi kilka dni później.

Szczegółowe informacje o konkursie, w tym jego regulamin, informacje kto może wziąć w nim udział oraz dokładny harmonogram poszczególnych etapów, znajduje się na stronie internetowej konkursu.

02.08.2021