Aktualności: Lodowisko przy Netto Arenie już od 3 grudnia

Lodowisko przy Netto Arenie już od 3 grudnia

 

Trwają prace nad uruchomieniem lodowej ślizgawki przy ul. Szafera. Na wielkie otwarcie zapraszamy w piątek, 3 grudnia.

Otwarcie lodowiska będzie trwało od piątku do niedzieli (3-5 grudnia). Przez cały weekend zapewnimy sporo zabaw i atrakcji.

- Na najmłodszych będą czekać animacje i konkursy z nagrodami - informuje Celina Wołosz, rzecznik prasowy spółki Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia. - Wykwalifikowani instruktorzy przeprowadzą zabawy z przeszkodami. Nieco starszych zapraszamy na lodowiskowe dyskoteki. Te będą odbędą się w piątek i sobotę.

Otwarcie Lodowiska przy Netto Arenie zaplanowane było na 26 listopada, jednak ze względów montażowych data została przełożona o tydzień. Dzięki temu mieszkańcy będą mieli pewność, że przychodząc na tę sezonową atrakcję tafla będzie idealnie zmrożona.

Przypominamy, że lodowisko będzie otwarte 7 dni w tygodniu. Od poniedziałku do piątku w godz. 16.00-22.00, a w weekendy 10.00-22.00. Ślizgawka będzie wyposażona w wypożyczalnię łyżew, serwis oraz szatnie. Na terenie obiektu pojawią się również punkty gastronomiczne z ciepłymi napojami i drobnymi przekąskami. Ceny biletów będą wahać się od 12 (ulgowy) do 17 zł (normalny) za godzinę jazy.

Lodowisko będzie czynne do 6 marca 2022 roku. Szczegółowy cennik znajdziemy na stronie www.zstw.szczecin.pl oraz w wydarzeniu na Facebooku.

25.11.2021