Aktualności: SBO 2022: Głosuj już od 23 listopada!

SBO 2022: Głosuj już od 23 listopada!

 

Tradycyjnie pierwsze głosy będzie można oddać od godziny 9.00. Głosowanie potrwa do 7 grudnia 2021r. również do godziny 9.00. Zapraszamy, liczy się każdy głos!

W tym roku mieszkańcy naszego miasta będą mogli wybierać spośród 114 projektów, które znajdą się na liście do glosowania (23 ogólnomiejskie, 91 lokalnych). Wycofanych przez autorów zostało 18 projektów, a odrzuconych 55.
-Przed nami finał kolejnej, dziewiątej już edycji SBO – mówi Magdalena Błaszczyk, dyrektor Biura Dialogu Obywatelskiego. – Mieszkańcy ponownie wykazali się pomysłowością i kreatywnością w tworzeniu swoich projektów. Wśród tych, na które będzie można zagłosować są zarówno duże projekty, o ogólnomiejskim zasięgu, jak i małe, stworzone na potrzeby mieszkańców poszczególnych dzielnic. Zapraszamy do zapoznania się z pełną listą projektów i poparcia tych, które Waszym zdaniem są najciekawsze.

Dziś, po zakończeniu ostatniego już zebrania zespołów społecznych SBO, odbyło się oficjalne losowanie numerów porządkowych projektów na listę do głosowania. Daje to możliwość autorom projektów do promowania swoich pomysłów na Szczecin i zachęcania innych mieszkańców do oddania na nie swoich głosów.

Losowanie online zostało zrealizowane we współpracy ze Stowarzyszeniem Edukacyjno – Artystycznym „Oswajanie Sztuki”, organizatorem wydarzeń, warsztatów, oraz bieżącego wsparcia mieszkańców w ramach Akademii SBO.

Głosujemy!

Punktualnie o godzinie 9:00 w dniu 23 listopada 2021r. rozpoczynamy głosowanie na projekty zgłoszone do Szczecińskiego Budżetu Obywatelskiego 2022. Głosować będzie można do 7 grudnia do godziny 9:00.

W głosowaniu może wziąć udział każdy mieszkaniec Szczecina niezależnie od wieku i miejsca zameldowania.

Głosowanie odbywa się w formie elektronicznej lub papierowej.
Zapraszamy!

Zobacz listę projektów oraz dowiedz się więcej na temat SBO 2022 na:
sbo.szczecin.eu

09.11.2021