Aktualności: Licytuj dla WOŚP: wygraj wizytę w Fabryce Wody

Licytuj dla WOŚP: wygraj wizytę w Fabryce Wody

 

W ramach wsparcia 31. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zapraszamy do udziału w licytacji: do wygrania indywidualne zwiedzanie budowy Fabryki Wody!

Osoba, która wygra licytację, zostanie zaproszona na spacer po powstającym obiekcie parku wodnego pn.  Fabryka Wody i będzie mogła na niego zabrać swoich bliskich lub znajomych (maksymalnie 4 osoby).

Zwiedzający będą mieli okazję zajrzeć do wszystkich stref obiektu – basenów, saunarium, edukatorium, a także podbasenia, skrywającego urządzenia i instalacje, odpowiadające za działanie technologii basenowej. Podczas zwiedzania nadarzy się niezwykła okazja do poznania ciekawostek budowlanych dot. samej inwestycji, a także do zobaczenia i przetestowania niezwykłych eksponatów znajdujących się w Centrum Edukacyjnym. Dla gości przygotowany będzie również pokaz naukowy, dający przedsmak tego, jak będą wyglądały odwiedziny w działającym Edukatorium. Zwiedzający otrzymają ponadto zestawy upominków oraz vouchery na strefę basenu rekreacyjnego, które będzie można wykorzystać po otwarciu Fabryki Wody.

Zwiedzanie będzie można zorganizować do dnia 31.03.2023 r. Dokładny termin ustalony zostanie ze zwycięzcą po wygranej licytacji.

Szczegóły: licytacja WOŚP

O Fabryce Wody

Fabryka Wody to ogromny kompleks, z funkcjami rekreacyjnymi, rozrywkowymi i edukacyjnymi, powstający w centrum Szczecina. Będzie to jeden z najnowocześniejszych i najatrakcyjniejszych obiektów w Polsce.

W skład całego kompleksu wchodzi Aquapark z basenami, zjeżdżalniami, zewnętrzną strefą rekreacyjną z tarasami wypoczynkowymi i plażą. Jedno z największych w kraju saunarium ze strefą wellness. Strefa Sportowa z siłownią, centrum fitness i ścianką wspinaczkową. Strefa Rozrywkowa z kręgielnią, stołami do bilarda oraz rozbudowana Strefa Gastronomiczna. W części zewnętrznej zlokalizowany będzie Amfiteatr, który zimą będzie można zaadaptować pod lodowisko oraz tor lodowy.

Cechą szczególną Fabryki Wody, jest nowoczesne i multimedialne Centrum Edukacyjne, którego tematem przewodnim jest woda. Zaskakiwać, zaciekawiać i dzielić się wiedzą w przejrzystej formie, to cele Centrum Edukacyjnego Fabryki Wody. Wizyta w edukatorium ma stanowić niesamowitą podróż poprzez kosmos, historię ludzkości oraz do głębin mórz i oceanów. To właśnie w tym miejscu, zwiedzający poznają opowieść o tym, jak woda zapoczątkowała życie na naszej planecie i jaki ma wpływ na rozwój naszej cywilizacji. 

24.01.2023