Aktualności: Weź udział w grze miejskiej i zobacz miasto

Fot. Marta Miszuk

Fot. Marta Miszuk

Jak „zobaczyć” miasto? Stowarzyszenie OSWAJANIE SZTUKI, Stowarzyszenie POLITES i ŚRODEK Śródmiejski Punkt Sąsiedzki zapraszają do udziału w grze miejskiej „Widzę cię, Miasto”. Ruszają zapisy.

- Zobaczyć miasto, to też je poczuć, usłyszeć, dotknąć i powąchać! – zapowiada Kinga Rabińska z OSWAJANIA SZTUKI. – Zapraszamy młodzież i grupy międzypokoleniowe do udziału w grze miejskiej, która odkryje przed nimi różne, głównie śródmiejskie sekrety.

Nie jest to pierwsza gra, do udziału w której zachęca Stowarzyszenie – na swoim koncie mają już m.in. „Odkrywców Śródmieścia” oraz „Bohaterki” o kobiecych postaciach szczecińskich. Ta powstaje przy wsparciu Stowarzyszenia POLITES.

By wziąć udział w grze, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny pod adresem: bit.ly/WidzęCięMiasto. Każda drużyna musi liczyć minimum 2 osoby, w tym jedna z nich powinna mieć mniej niż 19 lat. W grze może wziąć udział 20 drużyn, obowiązuje więc zasada – kto pierwszy, ten lepszy.

Ważne – przynajmniej jeden uczestnik w zespole musi mieć podczas gry telefon z funkcją robienia zdjęć (lub aparat cyfrowy) oraz dostępem do internetu. Na najszybszych uczestników gry czekać będą nagrody, dla wszystkich przewidziane będą upominki.

„Widzę cię, Miasto" startuje 23 października (sobota) o godz. 11.00 i jej ukończenie zajmie ok. 2-3 godzin.

Wszystkie szczegóły (m.in. dot. startu) przesłane zostaną do zgłoszonych drużyn mailowo. Gra miejska „Widzę cię, Miasto" realizowana jest w ramach projektu „Itinerarium szczecińskie. Odkrywanie miasta z dystansu" koordynowanego przez Stowarzyszenie OSWAJANIE SZTUKI i finansowanego ze środków Gminy Miasto Szczecin.

Organizatorzy: Stowarzyszenie OSWAJANIE SZTUKI / ŚRODEK Śródmiejski Punkt Sąsiedzki / Stowarzyszenie POLITES

12.10.2021