Aktualności: Sobota w Pałacu - artystyczne spotkania z ekologią

Sobota w Pałacu - artystyczne spotkania z ekologią

 

W sobotę, 20 maja w Pałacu Młodzieży odbędzie się kolejna edycja SOBOTY W PAŁACU – wydarzenia dla dzieci w wieku przedszkolnym wraz z opiekunami.

Do uczestnictwa zapraszamy również dzieci z Ukrainy. Będziemy się integrować poprzez wspólną zabawę, animacje ruchowe przy muzyce oraz aktywność plastyczną – powiedziała Monika Wilczyńska z Pałacu Młodzieży.

W trakcie spotkania uczestnicy usłyszą fragmenty książki „Opowieści o tym, jak uratować planetę” autorstwa Anny Casals i Paolo Ferri. Tym razem tematem przewodnim spotkania będzie plastik w naszym otoczeniu. Czy jest go dużo? A może za dużo? Co możemy zrobić, żeby plastik nie szkodził naszej planecie?

- Jak zawsze towarzyszyć nam będą twórcze zabawy aktywizujące i integracyjne, inspirowane treścią książki, z segregowaniem śmieci i rzeczy niepotrzebnych, trochę śpiewu i tańca dla naszej Ziemi, a na koniec każdy ozdobi swoją własną torbę na zakupy. Wielorazową, nie plastikową! - dodała Wilczyńska. 

Data: 20 maja, godz. 11.00 (sobota)
Miejsce: aula II p.
Czas trwania: 90 min.

Uwaga: 30 nieodpłatnych biletów wstępu, można odbierać od poniedziałku, 15 maja w sekretariacie Pałacu Młodzieży, w godz. 16.00-18.00

Informujemy, że jedna osoba może pobrać tylko DWA bilety dla dzieci w wieku przedszkolnym.

09.05.2023