Aktualności: Filharmonia zaprasza na badania słuchu i koncert ukulele do Galerii Kaskada

Filharmonia zaprasza na badania słuchu i koncert ukulele do Galerii Kaskada

 

31 maja Filharmonia im. M. Karłowicza zaprasza do Galerii Kaskada, gdzie w godzinach 11:00-13:00, podczas „godzin ciszy” trwać będą bezpłatne badania słuchu. O godzinie 13:00 zaś odbędzie się koncert orkiestry ukulele prowadzonej przez Bartłomieja Orłowskiego.

Bezpłatne badania słuchu dla mieszkańców Szczecina

31 maja, czyli w dniu poprzedzającym rozpoczęcie festiwalu Słyszę Dobre Dźwięki Filharmonia szczecińska zaprasza w godzinach 11:00-13:00 do Galerii Kaskada na bezpłatne badania słuchu, które przeprowadzą specjaliści z Centrum Słuchu i Mowy Medincus.

Celem badania jest ocena ogólnego stanu aparatu słuchowego oraz ewentualnych ubytków. Chcąc podnieść świadomość w tematach dotyczących zapobiegania głuchocie i utracie słuchu oraz promować profilaktykę słuchu, zachęcamy do wzięcia udziału w badaniu. Specjalistów z Centrum Medincus znajdą Państwo na poziomie -1 przy sklepie Reserved.

W tym czasie w Kaskadzie trwać będą „godziny ciszy”, zapraszamy więc także osoby, które preferują robienie zakupów bez dodatkowych rozpraszaczy.

Dobre dźwięki ukulele

W tym samym miejscu o godzinie 13:00 odbędzie się muzyczne show ukulele. Bartłomiej Orłowski wraz ze swoimi podopiecznymi zaprezentują relaksujące brzmienie ukulele. W trakcie mini koncertu zabrzmią same dobre dźwięki, które wpływają nie tylko na nasze dobre samopoczucie, ale również na zdrowie. Zapraszamy serdecznie do udziału i nastrojenia się na Festiwal Słyszę Dobre Dźwięki.

16.05.2023