Aktualności: Karnety z prezentami na Biegowe Bulwarove tylko do 5 czerwca

Karnety z prezentami na Biegowe Bulwarove tylko do 5 czerwca

 

Do 5 czerwca można kupić karnety na wszystkie tegoroczne Biegowe Bulwarove i otrzymać wyjątkowe prezenty. Bieg inaugurujący letni cykl wydarzeń nad Odrą dla aktywnych już 24 czerwca.

Tylko do 5 czerwca można kupić karnety na wszystkie cztery Biegi Bulwarove i otrzymać wyjątkowe prezenty. Dorośli, którzy kupią karnet otrzymają ściankę na medale, a dzieci koszulki biegowe.

Biegowe Bulwarove od lat cieszy się sporym zainteresowaniem biegaczy. Pięciokilometrowa trasa wiodąca wzdłuż szczecińskich nabrzeży jest doskonałym miejscem zarówno na pokonanie pierwszych kilometrów, jak i na sprawdzian formy przed zawodami. Start i meta biegów znajduje się na Nabrzeżu Starówka.

Trasa pierwszej tegorocznej edycji biegów będzie wiodła bulwarami. Kolejne edycje mogą nieznacznie różnić się od siebie. O wszystkich zmianach będziemy informować.

Opłata startowa dla dorosłego biegacza to 60 zł. Karnet na cztery biegi to koszt 240 zł. Przy jego zakupie zawodnik otrzyma wieszak na medale. Karnety są dostępne tylko do 5 czerwca. Biegacze mogą także do 5 czerwca kupić specjalne koszulki. Ich koszt to 45 zł.

Biegowe Bulwarove to także biegi dla dzieci, czyli Biegi Kota Umbriagi. Dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym będą mogły spróbować swoich sił na dystansach 100 i 300 metrów. Start i meta biegów znajduje się na Nabrzeżu Starówka.

Opłata startowa dla dziecka to 50 zł. Karnet na cztery biegi kosztuje 200 zł. Przy zakupie karnetu młody zawodnik otrzyma specjalną koszulkę. Karnety będą dostępne tylko do 5 czerwca.

Tegoroczne Bulwarove biegi odbędą się 24 czerwca, 22 lipca, 19 sierpnia i 2 września.

Link do zapisów na stronie: www.protiming24.pl

Szczegóły wydarzenia na stronie: https://zstw.szczecin.pl/pl/wydarzenia/2023/bulwarove/informacje-o-wydarzeniu

02.06.2023