Aktualności: Edu Virtuoso V. Zapraszamy muzyczne rodziny!

Edu Virtuoso V. Zapraszamy muzyczne rodziny!

 

Przez cały luty będzie można zgłosić chęć udziału w castingu do kolejnego koncertu Edu Virtuoso. Tym razem, do piątej już edycji naszego talent show, zapraszamy całe rodziny! Wielki finał, czyli koncert z udziałem wyłonionych w castingu rodzin odbędzie się 7 maja.

Edu Virtuoso po raz piąty!

Jaki jest Wasz rodzinny talent, dziedziczony z pokolenia na pokolenie? Melodyjnie śpiewacie, dobrze się ruszacie, a może potraficie grać na instrumentach?

Po raz piąty EduFilharmonia zaprasza na koncert rodzinny w formie talent show! Byli już utalentowani instrumentaliści, wokaliści, tancerze i kompozytorzy, a teraz przyszedł czas na zgrane rodziny. Koncert oprzemy się, a jakże, o utwory z obu płyt „I żyli długo i w Szczecinie”.

Żeby jednak do tego doszło EduFilharmonia musi przeprowadzić casting i wybrać najlepsze muzykujące rodziny. Jak na prawdziwy talent show przystało, nie zabraknie wesołej rywalizacji, emocji, niesamowitej energii uczestników, występu gości specjalnych i głosowania publiczności.

Jak zgłosić swoją rodzinę?

W pierwszej kolejności należy założyć rodzinny zespół, który powinien liczyć od dwóch do czterech osób. Ważne jest, by co najmniej jeden członek zespołu był w wieku od 3 do 18 lat.

Następnie należy nagrać dwa filmy z muzyczną interpretacja dwóch utworów – jeden z nich to „Paszteciki”, drugi zaś rodziny będą mogły wybrać same spośród utworów z płyt „I żyli długo i w Szczecinie” lub „I żyli długo i w Szczecinie 2” wskazanych przez Filharmonię.

Potem najłatwiejsza część zadania, czyli wypełnienie formularza zgłoszeniowego i dołączenie do niego plików z Waszymi nagraniami. Formularz będzie dostępny na stronie internetowej Filharmonii od 1 do 28 lutego - wtedy też będziemy przyjmować wszystkie zgłoszenia.

Jury spośród zgłoszeń, które wpłyną w pierwszym etapie konkursu, wybierze 6 finalistów - rodzin, które wezmą udział w próbach i finałowym koncercie 7 maja 2023 r.

Wybierzcie swoją piosenkę

Uczestnicy już teraz możecie posłuchać wszystkich piosenek, spośród których wybierzecie drugi wykonany przez Was utwór. A będzie z czego wybierać, zobaczcie sami, lista poniżej:

 „I żyli długo i w Szczecinie":

  1. Filharmonia gra
  2. Nie nad morzem
  3. Paszteciki
  4. Tutaj

POSŁUCHAJ PIOSENEK

„I żyli długo i w Szczecinie 2":

  1. Kolory Szczecina
  2. Paprykarz
  3. 1000 legend
  4. Pierwszy dzień
  5. Pogoń

POSŁUCHAJ PIOSENEK

Już teraz zapoznajcie się z regulaminem i czym prędzej rozpocznijcie treningi! POBIERZ REGULAMIN

Odpowiedzi na dodatkowe pytania dotyczące castingu udzieli Natalia Maciejczak z Centrum Edukacji Filharmonii pod numerem telefonu 91 431 07 26 lub adresem e-mail: n.maciejczak@filharmonia.szczecin.pl.

30.01.2023