Aktualności: Noc spisowa w magistracie

Noc Spisowa

 

Jutro o północy kończy się Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań. W ostatni dzień akcji organizujemy „Noc spisową w magistracie” – to szansa dla osób, które jeszcze samodzielnie nie zdołały się spisać. Rachmistrzowie będą czekać na mieszkańców aż do północy.  

Z myślą o osobach, które jeszcze nie wzięły udziału w Spisie Powszechnym 30 września br. (czwartek) odbędzie się kolejne wydarzenie, podczas którego będzie można skorzystać z pomocy rachmistrzów. Punkt spisowy zlokalizowany w holu Urzędu Miasta przy Placu Armii Krajowej, w ramach „Nocy spisowej w magistracie” będzie czynny w godz. 16.00-00.00.

Przed przystąpieniem do wypełniania formularza, warto sprawdzić jakie informację będą potrzebne, aby cały proces przebiegł sprawnie i bezproblemowo. Szczegółowa lista zagadnień jest dostępna  tutaj.

 

Przypominamy, że wcześniej (w godz. 7.30-15.30) do dyspozycji mieszkańców będą również stanowiska spisowe w Urzędzie Miasta (pl. Armii Krajowej 1) oraz jego filii na Prawobrzeżu. W godz. 16.00-20.00 rachmistrzowie będę czekać na mieszkańców także w Miejskiej Bibliotece Publicznej: w filii nr 4 (ul. Barnima 25) i filii nr 7 (Pl. Matki Teresy z Kalkuty 8). Poza tym punkt spisowy będzie czynny także w Centrum Handlowym Galaxy.

29.09.2021