Aktualności: Patriotyczny bieg w Parku Żeromskiego

Patriotyczny bieg w Parku Żeromskiego

 

Już w czwartek odbędzie się 3. Bieg Niepodległości Szczecin 2021. Po odbiór pakietów zapraszamy od środy na Deptak Bogusława.

550 zawodników weźmie udział w tegorocznym Biegu Niepodległości Szczecin 2021. W ramach biegu odbędą się starty na trzech dystansach: bieg główny to 5 km oraz biegi dziecięce na 100 i 300 metrach. Punktualnie w południe wystartuje nordic walking, bieg główny zaplanowano na godz. 15.00. Od godz. 13.30 rozpoczną się starty biegów dziecięcych.

- Zawodnicy biorący udział w biegu głównym będą mieli do pokonania dwie pętle po 2,5 km, które zostaną wytyczone w Parku Żeromskiego - mówi Celina Wołosz, rzecznik prasowy spółki Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia. - Start i meta zostały zlokalizowane na ulicy Plantowej. Tę samą trasę przejdą uczestnicy kategorii nordic walking.

Każdy uczestnik po przekroczeniu mety otrzyma pamiątkowy medal. Z kolei w pakiecie startowym znajdzie pamiątkową czapkę, a na miejscu może zakupić techniczną biało-czerwoną koszulkę. Dla najlepszy zawodników przewidziano także nagrody.

Po odbiór pakietów zapraszamy już w środę na Deptak Bogusława w godzinach 13:00 - 19:00. W dniu zawodów pakiety będzie można odebrać od godz. 10.00 w Biurze Zawodów przy ulicy Plantowej w Parku Żeromskiego.

09.11.2021