Aktualności: Wolontariat w Filharmonii: sztuka, prestiż, doświadczenie i niezapomniane wrażenia

Wolontariat w Filharmonii: sztuka, prestiż, doświadczenie i niezapomniane wrażenia

 

Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza ogłasza właśnie nabór do grup Wolontariuszy na sezon 2021/2022. Jest to okazja do zdobycia cennego doświadczenia dla osób, które szukają praktyki związanej ze swoim zawodem lub planowaną karierą.

Zapraszamy zatem i uczniów i studentów do zaangażowania się w działania wewnątrz przestrzeni architektonicznych, organizacyjnych i kreatywnych Filharmonii w charakterze Wolontariusza.

Wolontariusze w Filharmonii współpracować będą z poszczególnymi jednostkami organizacyjnymi:

Sekcja Wydarzeń Artystycznych:

obsługa widowni na koncertach, wystawach i innych wydarzeniach, asystowanie Artystom podczas pobytu w Filharmonii.

Centrum Informacji i Promocji:

realizacja akcji promocyjnych, kreowanie wizerunku Filharmonii na zewnątrz, pomoc w obsłudze melomanów poprzez infolinię.

Centrum Edukacji:

udział w zwiedzaniu Filharmonii, wydarzeniach i warsztatach dla dzieci, praca z zasobami Fonoteki (książki, płyty CD, winyle, czasopisma, zbiory nutowe), organizacja i promocja festiwali, w tym Święta Muzyki.

Sekcja Techniczna:

obsługa scen, galerii, oświetlenia, realizacji audio i video, streamingów.

Dołączenie do grupy gwarantuje stały harmonogram możliwości uczestnictwa w pracy w każdym obszarze działań Filharmonii, realizacji własnych pomysłów i tworzenia osobowości Filharmonii poprzez integrację grupy z wizerunkiem instytucji i jej działalnością.

Aby dołączyć do grupy Wolontariuszy, zgłoś się w wybrany sposób:  

  • opcja internetowa: wypełnij formularz; (https://forms.gle/CTbNK9UvmtEiNeVk6)
     
  • opcja pozainternetowa: skontaktuj się z Bożeną Walowską, kooordynującą działania grupy Wolontariuszy Seniorów, tel. 606 448 787,
     
  • opcja bezpośrednia: przyjdź na spotkanie organizacyjne - spotkamy się 30 września o godz. 18.00 w holu głównym Lodowego Pałacu (przybycie potwierdź wcześniej mailowo na wolontariat@filharmonia.szczecin.pl lub telefonicznie u Doroty Świszczewskiej: 91 430 95 11, wew. 149).


Zatem, jeśli masz więcej niż 13 lat i wiele energii do działania, chciałbyś nauczyć się wielu nowych umiejętności i przeżyć niezapomnianą przygodę w Lodowym Pałacu, nie zwlekaj! Zgłoś się już dziś!

W przypadku pytań, zapraszamy do kontaktu z Koordynatorem wolontariatu, Dorotą Świszczewską: wolontariat@filharmonia.szczecin.pl; d.swiszczewska@filharmonia.szczecin.pl.

22.09.2021