Aktualności: CIR na Pekao Szczecin Open – Moc atrakcji dla rodzin

CIR na Pekao Szczecin Open – Moc atrakcji dla rodzin

 

Centrum Inicjatyw Rodzinnych w sobotę 18 września przygotowało moc atrakcji dla rodzin z dziećmi na turnieju Pekao Szczecin Open. W trakcie zabawy będziemy wspierać także zbiórki na rzecz Ingi walczącej z SMA oraz Tymona i Kajetana chorujących na adrenoleukodystrofia.

Strefa KIDS stworzona przez Centrum Inicjatyw Rodzinnych na terenie kortów tenisowych przy al. Wojska Polskiego 127 będzie otwarta w godzinach od 11 do 16. Dla najmłodszych przygotowano moc kreatywnych atrakcji – m. in. wspólne ozdabianie wielkiej tenisowej rakiety dla Ingi oraz Tymona i Kajetana, malowanie własnych rakiet ze specjalnym miejscem na zbieranie autografów od gwiazd tegorocznego turnieju, a także kolorowanki, gadżety i kartki wspierające dzieci walczące z rzadkimi chorobami.

Dodatkowo od organizatorów CIR otrzymał wejściówki na turniej. Można odebrać je w siedzibie CIR przy al. Wojska Polskiego 51  do piątku w godzinach 10-18. Decyduje kolejność zgłoszeń, a liczba wejściówek jest ograniczona. Zapraszamy!

Informacje o zbiórkach, które będą wspierane w trakcie sobotniego spotkania:

- Walczę z SMA - Bohaterska Inga - https://www.facebook.com/BohaterskaInga/

- Tymon i Kajetan - https://sercadlamaluszka.pl/nasi-podopieczni/kajetan-i-tymon-jaz?fbclid=IwAR3EoUKNH94f0fhy3DXPzNrZ4pAzSFvAM-ClYKvKSzGiaq-8CUxVijKnr44

17.09.2021