Aktualności: SPR na targach „Dziecko Mama Tata”

W miniony weekend w Szczecinie odbyły się wyjątkowe targi „Dziecko mama tata”. Na tak dużej imprezie poświęconej rodzinie nie mogło zabraknąć przedstawicieli Programu Szczecin Przyjazny Rodzinie.

Szczecińskie Targi „Dziecko Mama Tata”, które w miniony weekend obyły się w Hali Widowiskowo-Sportowej Azoty Arena to wyjątkowa impreza, podczas w której w jednym miejscu można zapoznać się ze wszelkimi propozycjami kierowanymi do rodzin z dziećmi oraz rodziców spodziewających się potomstwa.

Podczas tak dużego wydarzenia poświęconego rodzinie nie mogło zabraknąć również stoiska informacyjno-promocyjnego Programu, które przez cały czas trwania imprezy cieszyło się sporym zainteresowaniem. Przez dwa dni Targów, pracownicy stoiska udzielali osobom odwiedzającym Azoty Arenę odpowiedzi na wszelkie pytania związane z Programem Szczecin Przyjazny Rodzinie czy też opowiadały profitami wynikającymi z udziału w nim.

Zachęcamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji z obecności Programu Szczecin Przyjazny Rodzinie na tegorocznej edycji Targów „Dziecko Mama Tata”:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11.09.2017