Aktualności: Nowa kasa biletowa w Policach już działa

Do dyspozycji mieszkańców Polic oddano nową kasę biletową. Oprócz  zakupu biletów, można załatwić w niej m.in. sprawy związane ze Szczecińską Kartą Rodzinną.

Punkt Obsługi Klienta działa w nowej lokalizacji, przy ul. Bankowej 11 c,d,e. Lokal o powierzchni 56 m2 został przygotowany od podstaw na potrzeby kasy biletowej i mieszkańców.

Do dyspozycji pasażerów w Policach są trzy stanowiska, w tym jedno dla osób niepełnosprawnych.

W punkcie poza zakupem biletów jednorazowych i okresowych można wyrobić także Szczecińską Kartę Rodzinną gminy Police i załatwić wszystkie związane z nią procedury: składanie wniosków o wydanie karty SKR (oraz duplikatu wniosku), odbiór kart SKR, składanie wniosków o przedłużanie ważności kart SKR, odbiór kart SKR z wydłużony terminem ważności ulgi rodzinnej.

W kasie załatwimy także sprawy związane ze Szczecińską Kartą Aglomeracyjną. Punkt czynny jest od poniedziałku do piątku w godz. 6-20.30 i w sobotę i niedzielę w godz. 9.00-16.15.

To kolejna wyremontowana w tym roku kasa ZDiTM, po punktach przy ul. Klonowica i Bramie Portowej.

Do dyspozycji pasażerów ZDiTM są Punkty Obsługi Klientów: Brama Portowa, CH Turzyn, Kołłątaja, Osiedle Słoneczne, Plac Rodła, Police oraz kasy biletowe: Basen Górniczy, Krzekowo, Osiedle Kaliny, Podjuchy, Pomorzany i Biuro Obsługi Klienta przy ul. Klonowica 5.

22.11.2017