Aktualności: Szczecin Przyjazny Rodzinie na zlocie żaglowców

Zapraszamy Państwa na najwspanialszą imprezę roku – finał regat The Tall Ships Races. Program Szczecin Przyjazny Rodzinie patronuje Strefie Dziecięcej na pl. Mickiewicza. Przygotowaliśmy dla Państwa parodniowy blok zabaw, w których mogą uczestniczyć całe rodziny, od najmłodszych po seniorów.

Na starcie zapraszamy do punktu informacyjnego SPR, w którym będzie można uzyskać przydatną wiedzę nt. Szczecińskiej Karty Rodzinnej, Szczecińskiej Karty Seniora i Bonu Opiekuńczego. Wokół niego powstanie PLACE_ODWIEDZINY DLA RODZINY. To zabawna i dowcipna „podróż” po Szczecinie, dzięki której na nowo poznamy codziennie mijane miejsca.

Ponadto tysiąc młodych gości Strefy Dziecięcej otrzyma w punkcie „Paszport do przygody” - regatowy zeszyt zadań, w którym znajdą się kolorowanki, miejsce do wklejania dedykowanych naklejek i mapę do uzupełnienia stempelkami poszczególnych atrakcji całej Strefy Dziecięcej. Każdy, kto zbierze komplet stempli, nagrodzony zostanie regatową niespodzianką.

Najodważniejsi zaś posiadacze karty rodzinnej lub seniora zaproszeni zostaną do udziału w konkursach na Scenie Dziecięcej z wiedzy o programie Szczecin Przyjazny Rodzinie. Na zwycięzców czekają regatowe nagrody.

Strefa Dziecięca to jadnakże nie jedyna atrakcja imprezy. Każdy element jej programu, na przestrzeni rozpościerającej się od Wałów Chrobrego po Łasztownię i nadodrzańskie bulwary, to wspaniała okazja do rodzinnego celebrowania wolnego czasu. Zachęcamy więc do zapoznania się z ze szczegółowym programem imprezy dostępnym na stronie: www.tallships.szczecin.eu lub pobrania Gazety Regatowej, w której znajdziecie Państwo wszelkie przydatne informacje o zlocie wielkich żaglowców.

03.08.2017

Dokumenty: